Dzisiaj jest 25 czerwca 2017

Imieniny obchodzą: Albrecht, Eulogiusz, Lucja,...

szukanie zaawansowane
szukanie szybkie

Alkohole

(BELVEDERE)RED - specjalna edycja Belvedere Vodka

30 września 2011,   Redakcja

  Oceń
Belvedere Vodka, pierwsza na świecie wódka Super Premium, ogłosiła swoją współpracę z (RED)™. W ramach projektu, we wrześniu 2011 roku, na rynek wprowadzona zostanie specjalna edycja butelki Belvedere - (BELVEDERE)RED. 50% zysku ze sprzedaży produktu przekazane będzie na rzecz organizacji Global Fund™, stworzonej do walki z AIDS, gruźlicą i malarią w Afryce.
(BELVEDERE)RED zawiera tą samą, klasyczną wódkę Belvedere, czystą i naturalnie łagodną. Pałac Belwederski, symbol marki widniejący na etykiecie butelki, umieszczony został w charakterystycznych dla idei (RED)™ nawiasach, których czerwień sygnalizuje alarmującą sytuację i wzywa do działania. Partnerstwo (RED)™ i Belvedere Vodka ma umożliwić konsumentom pomoc w eliminowaniu HIV/AIDS poprzez zwiększenie wpływów do Global Fund™, wiodącego światowego funduszu finansującego walkę z AIDS, gruźlicą i malarią w Afryce.

Limitowana edycja (BELVEDERE)RED, o pojemnościach 0,7l i 1,75l, będzie dostępna w najlepszych sklepach i wiodących punktach gastronomicznych (klubach nocnych, restauracjach, hotelach) na terenie Polski.

Ambasadorem projektu został Usher, wielokrotnie nagradzany artysta, którego płyty osiągają status platynowych. Współpracy Belvedere Vodka, (RED)™ i Ushera towarzyszyć będzie kampania budująca świadomość wśród konsumentów, obejmująca aktywności w sklepach i najlepszych klubach.

(BELVEDERE)RED
... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ...
(BELVEDERE)RED - pojemność: 0,7l; cena: ok. 120 zł

Komentarze

Gość
30 września 2011
14:56:44

Droga, ale dobra


Gość
30 września 2011
14:57:08

P.S. butelka RED wyglada zacnie


Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Rozrywka

Bejbis

17-letnia Shirley marzy o studiach. W tym celu dorabia jako opiekunka do dziecka. Zauroczona ojcem jej podopiecznego ulega mu, nawiązują...

Imprezy

Limitowana edycja Bombay Sapphire

Gin Bombay Sapphire świętuje 250 rocznicę utworzenia receptury, według której wytwarzany jest od 1761 roku. Aby uczcić ten niezwykły...

SQA.pl - Męskie strony Internetu